Warunki darmowej dostawy
Mój koszyk
0.00 PLN
SPLAT EXTREME WHITE SPECIAL SILNIE WYBIELAJĄCA PASTA DO ZĘBÓW WYBIELANIE O 2 TONY W DOMOWYCH WARUNKACH
Silnie Wybielająca Pasta Do Zębów Wybielanie o 2 Tony W Domowych Warunkach
Marka: Splat
Seria: Special
Linia: Extreme White

Pojemność: 75 ml
Cena: 26.69 PLN
Dostępność: w magazynie
Odbiór osobisty 0.00 PLN
Poczta Polska 9.00 PLN
Paczkomat 9.00 PLN
Kurier 12.00 PLN

Opis

Splat Special Extreme White Silnie Wybielająca Pasta Do Zębów Wybielanie o 2 Tony W Domowych Warunkach

Innowacyjny proces wybielający pasty Extreme White opiera się na unikalnym systemie Sp.White, którego obecność pozwala na łatwiejsze działanie składników aktywnych. Dodatkowa obecność nadtlenku karbamidu sprawia, że skuteczność pasty jest szybciej dostrzegalna a także dłużej zachowuje swój rezultat.

Pasta Splat Extreme White została stworzona tak, aby skutecznie wybielić powierzchnię zębów za pośrednictwem delikatnego polerowania oraz intensywnego działania silnie wybielających składników. Efekty wybielania dostrzegalne będą szybko i mogą osiągnąć swój rezultat aż do 2 tonów jaśniejszego uśmiechu. Stosowanie pasty Extreme White jest bezpieczne do użytku samodzielnego, ponieważ zawartość nadtlenku karbamidu nie przekracza ilości 0,1%. Warto jednak zaznaczyć, że wybielanie tego rodzaju środkami może wywołać nadwrażliwość zębów. Aby tego uniknąć należy uzupełnić kurację składnikami, które pomogą we wzmocnieniu szkliwa. Dobrym rozwiązaniem wówczas jest naprzemienne używanie wybielającej pasty z pastą remineralizującą, której składnikiem wiodącym jest hydroksyapatyt. Firma Splat proponuje pastę wzmacniającą szkliwo zębów, która oprócz tego właśnie składnika posiada również Calcium uzyskiwany ze skorupek jaj, który dzięki swemu naturalnemu pochodzeniu znacznie skuteczniej wiąże się ze szkliwem (bo aż w 20%), przez co działanie staje się dostrzegalne szybciej, znacznie lepiej i na dłużej.

Należy pamiętać, że po umyciu zębów konieczne jest powstrzymanie się od picia oraz jedzenia przez okres conajmniej 20 minut od szczotkowania, aby przywrócić naturalne pH w jamie ustnej, które stanowi niezbędną ochronę przed atakiem czynników zewnętrznych prowadzących do ubytków i silnych przebarwień. Używanie pasty Splat Extreme White proponujemy w połączeniu z Pastą Splat Biocalcium, której składnikiem aktywnym jest calcium pozyskiwany ze skorupek jaj oraz medyczny hydroksyapatyt.

Efekt

  • Granulki nadtlenku karbamidu usuwają przebarwienia i zanieczyszczenia.
  • Papaina hamuje rozwój bakterii i wspomaga rozbijanie płytki nazębnej.
  • Polydon® zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego.

Składniki aktywne

Granulki nadtlenku karbamidu,
papaina,
Polydon®,
fluorek sodu.

Efekt OCZYSZCZAJĄCY 66%
Efekt PRZECIWZAPALNY 26%
Efekt HEMOSTATYCZNY 63%
Efekt WYBIELAJĄCY 2 tony w 4 tygodnie wg skali VITAPAN
Efekt REMINERALIZUJĄCY 17%

Profesjonalne metody wybielania mogą być przeciwwskazane, zaś stosowanie past wybielających, to znacznie łagodniejsza procedura. W skład pasty do zębów EXTREME WHITE wchodzi nadtlenek karbamidu o minimalnym roboczym stężeniu (nie więcej niż 0,1%). Dlatego proces wybielający zęby w domowych warunkach jest znacznie łagodniejszy.

Opatentowany system SP. White, którego głównym składnikiem jest ekstrakt z papainy, pozwalający na łagodne i wyjątkowo bezpieczne wybielanie. Wybielanie polega na początkowym zmiękczeniu znajdującego się na zębach nalotu, a następnie rozpuszczeniu go, przez co dostęp aktywnych składników do szkliwa jest znacznie prostszy. Zaokrąglone cząsteczki Polidonu (jest to opatentowany zestaw naturalnych składników, z których głównym elementem jest wyciąg z owocu papai) delikatnie polerują szkliwo zębów co daje wyraźny efekt rozjaśnienia oraz wysokiego połysku. Ważne jest, że podczas tego procesu szkliwo zębów jest absolutnie nie naruszalne, czyli nie możliwe jest w ten sposób uszkodzenie struktury zęba. Wszystkie pasty z serii SPLAT Professional oraz SPLAT Special opierają się na innowacyjnym systemie SP White, przy czym są odpowiednie nawet dla osób dotkniętych problemem nadwrażliwości zębów, ponieważ składniki wybielające nie ścierają szkliwa, co prowadzi do jego uszkodzenia, tylko delikatnie polerują jego powierzchnię prowadząc do uzyskania naturalnej bieli Twojego uśmiechu.

Użycie

Niewielką ilość pasty nanosimy na szczoteczkę, następnie okrężnymi ruchami czyścimy zęby przez 2-3 minuty.

Składniki

Sorbitol, Hydrated Silica, Aqua, PEG-8, PEG-200(and) Urea, Peroxide (and) Hydrogenate Triglyceride (and) Lecithin, Sodium Laurtl Sulfate, Aroma Xanthan Gum, PVP, Sodium Fluoride, Sodium Methylparaben, Sodium Fluoride, Sodium Methylparaben,Sodium Saccharin, Papain, limonene, CI 16255, Fluoride content – 0,05% (500 ppm)