Warunki darmowej dostawy
Mój koszyk
0.00 PLN

O nas

Sklep InternetowaDrogeria.pl jest własnością firmy ToKoMo S.C. należącej do wspólników:
Marka Kawczyńskiego (wpis do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 7308 prowadzony przez Burmistrza Miasta PŁońska) oraz Tomasza Tomczyka (wpis do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 35169)07 prowadzony przez Prezydenta Miasta Płocka)

Poniżej podane są wszelkie dane firmowe:
ToKoMo S.C.
ul. Wańkowicza 1
09-410 Płock
NIP 774-317-18-72
REGON 142577761.

Prowadzimy sprzedaż towarów najwyższej jakości za pośrednictwem sieci Internet.

Dzięki doskonałym relacjom z dystrybutorami i klientami szczycimy się dynamicznym rozwojem sprzedaży oferując atrakcyjne ceny.

Szanujemy naszych klientów i ich czas. Ważna jest dla nas opinia każdego użytkownika, dzięki nim możemy stawać się coraz lepsi!

Naszym priorytetem jest uzyskanie satysfakcji wszystkich klientów, dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań, aby usługi naszego sklepu były na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo

Zakupy w naszym sklepie to wysoka jakość usług i rzetelność.

Ponad wszystko szanujemy prywatność i bezpieczeństwo transakcji naszych klientów i staramy się jak najlepiej spełniać ich potrzeby.

Podanie danych osobowych użytkownika w naszym sklepie jest dobrowolne i gromadzone jedynie w celu zrealizowania zakupu, czyli dostarczenia przesyłki oraz dokonania niezbędnych rozliczeń.

Postępując zgodnie z zasadami ochrony poufności informacji nie udostępniamy danych za pośrednictwem witryn internetowych bez wyraźnej zgody użytkownika. Użytkownik w każdej chwili ma prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia ich z bazy sklepu.

Warunki sprzedaży są zawarte w regulaminie, dzięki temu klient dokładnie wie jakie ma prawa i jak z nich korzystać.