Warunki darmowej dostawy
Mój koszyk
0.00 PLN
HEROME STRONG NAIL HARDENER ODŻYWKA ODBUDOWUJĄCA PAZNOKCIE KURACJA 14 DNI
Odżywka Odbudowująca Paznokcie Kuracja 14 Dni
Marka: Herome
Seria: Nail Hardener
Linia: Strong

Pojemność: 10 ml
Cena: 40.29 PLN
Dostępność: w magazynie
Odbiór osobisty 0.00 PLN
Poczta Polska 0.00 PLN
Paczkomat 0.00 PLN
Kurier 12.00 PLN

Opis

Herome Nail Hardener Strong

Preparat do paznokci Herome Strong jest przeznaczony do słabych, łamliwych i rozdwajających się paznokci. Efekty wzmocnienia paznokci są widoczne już po dwóch tygodniach stosowania. Paznokcie stają się mocne i zdrowe. Ponadto odżywka nadaje połysk, nie ma przykrego zapachu i szybko schnie. Jest to najlepszy preparat na rynku!

Pędzelek o długości 1,5 cm pozwala dokładnie nałożyć preparat na paznokcie.
Nakrętka w kształcie ściętego na końcu stożka pomaga odsunąć skórki z płytki paznokcia.

Efektu już po 14 dniach kuracji.

Użycie

Pierwszego dnia kuracji nanieść utwardzacz na paznokcie jak zwykły lakier. Na drugi dzień nanieść drugą warstwę, na trzeci dzień zmyć i nałożyć znów pierwszą warstwę. Zabieg powtarzać przez 14 dni. Najlepsze rezultaty osiągniemy stosując utwardzacz tuż przed pójściem spać, dzięki czemu pozostawiamy mu całą noc na działanie. Nie należy myć rak mydłem w krótkim czasie po nałożeniu utwardzacza ponieważ może ono niekorzystnie wpływać na jego skuteczność. Po zakończeniu 14-dniowej kuracji utwardzacz można stosować jeszcze maksymalnie 1-2 razy w tygodniu jako lakier podkładowy lub zamykający.

Składniki

Butylaccetate, Ethylacetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyln Alcohol, Isobutyl Acetate, Phtalic Anhydride/Trimellite Anhydride/Glycols Copolymer, Styrene/Acrylates Copolymer, Aqua, Formaldehyde, Stearalkonium Hectorite, Methanol, Benzopjenone – 1, Titaniumdioxide, Citral, Citric Acid, Acetyl Methionine, N-Acethyl-L-Cysteine