Warunki darmowej dostawy
Mój koszyk
0.00 PLN
HEROME SENSITIVE SOFT NAIL HARDENER ODŻYWKA ODBUDOWUJĄCA PAZNOKCIE KURACJA 14 DNI
Odżywka Odbudowująca Paznokcie Kuracja 14 Dni
Marka: Herome
Seria: Nail Hardener
Linia: Sensitive Soft

Pojemność: 10 ml
Cena: 49.52 PLN
Dostępność: w magazynie
Odbiór osobisty 0.00 PLN
Poczta Polska 0.00 PLN
Paczkomat 0.00 PLN
Kurier 12.00 PLN

Opis

Herome Nail Hardener (Soft) Sensitive łagodny odżywczy utwardzacz do paznokci (białe opakowanie)

Utwardzacze-odżywki Herome to grupa specjalistycznych produktów do pielęgnacji zniszczonych, łamliwych, miękkich i osłabionych paznokci. Dają bardzo szybko widoczne i odczuwalne rezultaty i są proste w użyciu. Wzmacniają płytkę paznokci oraz zapobiegają ich łamliwości i rozdwajaniu się. W wyniku zastosowania pełnej zalecanej kuracji paznokcie nabierają naturalnego połysku, wyglądają zdrowiej i są bardziej wytrzymałe, a także zauważalnie szybciej rosną.

Odżywka Herome Soft to łagodniejsza wersja polecana osobom wrażliwym, dla których działanie czerwonej i niebieskiej odżywki jest zbyt silne i drażniące. Jest alternatywą polecaną kobietom w ciąży, karmiącym, zwracającym uwagę na skład kosmetyków. Nie zawiera formaldehydu i toluenu. W 21 dni zapewnia widoczną odnowę i wzmocnienie płytki. Ma przezroczystą konsystencję, nie powoduje podrażnień, paznokcie pokrywa warstwą przypominającą bezbarwny lakier.

Użycie

14 dniową kurację odżywką należy przeprowadzać dwa razy do roku. Potem można używać jako podkład pod lakier do paznokci lub do ich ochrony – nie częściej niż raz lub dwa razy w tygodniu. Stosować w cyklu: pierwszego dnia jedna warstwa, drugiego kolejna, trzeciego zmyć paznokcie i nałożyć nową warstwę, piątego – drugą, szóstego – zmyć i nanieść warstwę, itd.