Warunki darmowej dostawy
Mój koszyk
0.00 PLN
ARDELL DOUBLE UP WISPIES SZTUCZNE RZĘSY NA PASKU
sztuczne rzęsy NA PASKU
Marka: Ardell
Seria: Double Up Wispies

Cena: 24.09 PLN
Dostępność: w magazynie
Odbiór osobisty 0.00 PLN
Poczta Polska 9.00 PLN
Paczkomat 9.00 PLN
Kurier 12.00 PLN

Opis

Ardell Double Up Wispies Sztuczne rzęsy Czarne

  • Wydłużają i zagęszczają
  • Naturalne włosie
  • Dwuwarstwowe
  • Łatwa aplikacja
  • Wielokrotnego użytku.

Ardell to bardzo popularna na całym świecie marka znana głównie ze sztucznych rzęs, które cechuje wysoka jakość, naturalność i wspaniały, podkreślający kobiecość design.

Double Up to innowacyjne paski rzęs, które posiadają podwójną objętość. Rzęsy naturalnie wydłużą i zagęszczą i sprawią, że oko stanie się bardziej otwarte. Nadają oczom wyraźną oprawę i głębie spojrzenia. Umożliwiają szybką metamorfozę oczu zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje, zapewniając naturalny efekt.

Rzęsy są ręcznie robione ze sterylizowanych naturalnych włosów, dzięki czemu nie wyglądają sztucznie, dają absolutny komfort noszenia i wyjątkowy wygląd. Wyposażone są w bezbarwną, lekką taśmę, która łączy włoski w pasek, dzięki czemu nie odznaczają się i stapiają z naturalnymi. Posiadają bardzo dobre wyprofilowanie i elastyczność, dzięki czemu idealnie się dopasowują, nie powodują dyskomfortu noszenia, ciężkości czy odkształcenia.

Rzęsy są wielokrotnego użytku.

Użycie

Oczyścić i odtłuścić rzęsy i powieki. Przymierzyć rzęsy do swoich jeżeli wystają poza linię rzęs, przyciąć nadmiar małymi nożyczkami.

Wycisnąć cienką warstwę kleju wzdłuż pasma do tego celu może być wykorzystana wykałaczka. Odczekać około 30 sekund i ułożyć tak blisko naturalnej linii rzęs, jak to możliwe. Palcem delikatnie nacisnąć wzdłuż pasma, aby skleić powierzchnie.