Warunki darmowej dostawy
Mój koszyk
0.00 PLN
ARDELL ADORE PIPER RZĘSY NA PASKU POŁÓWKI+KLEJ
RZĘSY NA PASKU POŁÓWKI+KLEJ
Marka: Ardell
Seria: ADORE PIPER

Cena: 12.22 PLN
Dostępność: w magazynie
Odbiór osobisty 0.00 PLN
Poczta Polska 9.00 PLN
Paczkomat 9.00 PLN
Kurier 12.00 PLN

Opis

Ardell Adore Accent Piper Black Sztuczne rzęsy Czarne

  • wydłużają i zagęszczają
  • połówki
  • naturalne włosie
  • łatwa aplikacja
  • wielokrotnego użytku.

Ardell to bardzo popularna na całym świecie marka znana głownie ze sztucznych rzęs, które cechuje wysoka jakość, naturalność i wspaniały, podkreślający kobiecość design. Rzęsy są bardzo gęste, długie i tworzą spektakularną oprawę oczu! Idealnie sprawdzą się podczas uroczystych okazji, ponieważ nadają ogromną objętość rzęsom.

Rzęsy z serii ADORE to dziewięć nowoczesnych, wygodnych i łatwych w aplikacji modeli. Długie, bujne rzęsy wpisują się w najnowsze trendy mody. Idealne zarówno do stylizacji dziennej jak i wieczorowej.

Zapewniają zwiększenie gęstości wzdłuż zewnętrznej krawędzi linii rzęs, co daje piękny, uwodzicielski efekt. W naturalny i nieprzesadzony sposób uzupełniają dzienny makijaż oka, ale doskonale sprawdzą się także w makijażu wieczorowym.

Zachodzące na siebie włoski rzęs dają bardzo naturalny efekt, a stopniowo wzrastająca ich długość unosi optycznie kącik oka ku górze, dlatego są idealne dla osób z opadającą powieką lub głęboko osadzonymi oczami.

Są bardzo lekkie i wygodne w noszeniu. Odpowiednio wyprofilowany kształt i elastyczność zapewniają doskonałe dopasowanie się do linii rzęs, bez odkształcania i odklejania.

Rzęsy są wielokrotnego użytku.

Użycie

Oczyścić i odtłuścić rzęsy i powieki. Przymierzyć rzęsy do swoich jeżeli wystają poza linię rzęs, przyciąć nadmiar małymi nożyczkami.

Wycisnąć cienką warstwę kleju wzdłuż pasma do tego celu może być wykorzystana wykałaczka. Odczekać około 30 sekund i ułożyć tak blisko naturalnej linii rzęs, jak to możliwe. Palcem delikatnie nacisnąć wzdłuż pasma, aby skleić powierzchnie.